Vítejte

JAK TO U NÁS VYPADÁ?

Naše apartmány se nachází v Bulharsku u Slunečného pobřeží. Leží necelé 3 km od města Nesebar a pláže. Apartmány jsou umístěny v udržovaném a hlídaného komplexu Sunny day 6 Tankovo. Součástí komplexu je několik bazénů, restaurace, supermarket, bary, tenisové kurty, fotbalové hřiště, minigolf, hřiště a venkovní posilovna. Apartmány jsou plně vybaveny. V každém apartmánu naleznete lednici, mikrovlnnou troubu, televizi, manželskou postel a rozkládací gauč. Městečko Nesebar patří mezi nejhezčí historická města v Bulharsku. Nachází se zde například větrný mlýn, přírodní divadlo nebo krásný kamenný kostel. Je zde také mnoho obchodů a restaurací. Jídlo je v Bulharsku výborné a jsou zde nízké ceny. Přibližně 20 km od apartmánů leží městečko Burgas, které je proslavené bahenními lázněmi. 

Do Bulharska se pohodlně dopravíte letecky nebo autem. Cesta autem trvá přibližně 19 hodin a vzdálenost je 1 600 km. Letenky do Bulharska pořídíte velmi levně. Běžné aerolinky nabízí letenky v rozmezí 3 až 8 000 Kč. U nízkonákladových společností je seženete od 700 Kč. Podrobnější informace, jak se k nám dostat naleznete ZDE. Naše apartmány pro vás budou dokonalým místem pro letní dovolené. Průzračné moře a historické památky dodají vaší dovolené nádech exotiky. Co víc si přát?

Hana Ožvoldíková

Manažer ubytování

vybavení

Aby byl váš pobyt co nejpříjemnější

Možnost připojení wifi

Wifi připojení v celém areálu. Přihlašovací údaje je možné získat na určitý počet dní na vrátnici za malý poplatek.

Rezervace 24/7

Rezervaci našeho apartmánu můžete provést přímo zde na webu a to v jakoukoliv hodinu. Rezervaci je možné provést také přes telefonní číslo +420 733 713 240 a to každý den od 09:00 – 18:00.

Taxi odvoz z areálu

Areál Sunny Day 6 zajišťuje vlastní dopravu svými vozy. Za malý poplatek se tak dostanete kamkoliv po celém Bulharsku. Je možná domluva odvozu z i na letiště.

Restaurace přímo v areálu

V areálu Sunny Day 6 se nachází útulná restaurace s velice příjemnými cenami. Při pobytu u bazénů se tedy nemusíte vůbec starat o lehké občerstvení či oběd.

6 bazénů

Areál Sunny Day 6 nabízí hned 5 velkých bazénů a jedno dětské brouzdaliště. Bazény s občerstvením jsou více frekventované, ale svoje místo u některého z bazénů naleznete vždy.

Sporty

Areál Sunny Day 6 nabízí hned několik druhů sportovního využití. Nachází se zde tenisové kurty, fotbalové hřiště, minigolfy a workoutové hřiště (venkovní posilovna).

3 km vzdálené Sluneční Pobřeží

Sluneční pobřeží je vzdáleno necelé 3 km od areálu Sunny Day 6. Doprava je možná areálovou taxi službou, autobusem z nedaleké zastávky či pěšky.

Parkování před apartmány

Parkování je zajištěno spoustou parkovacích míst přímo v areálu. Pro svého čtyřkolého miláčka tak vždy naleznete místo k zaparkování.

Login